Modasena Tuniklerini Gördünüz Mü ?

Modasena Tuniklerini Gördünüz Mü ?

Modasena Tuniklerini Gördünüz Mü ?
Modasena Tuniklerini Gördünüz Mü ?

Tesettür giyimin en önemli parçası olan tunik, bütün kapalı kadınların vazgeçilmezidir. Her dolapta mutlaka bulunan tuniklerin kombinasyonlarıyla birlikte kullanılan aksesuarlar da bütünleyici etkiye sahiptir. ModaSena tesettür giyim de bir öncü olarak, tunik modelleriyle de en çok tercih edilen markadır. Gerek tasarımlarıyla gerekse tuniğin yaratıldığı kumaşın özellikleriyle sektörde fark yaratmıştır.

Tuniğin kombinlerde kullanımı:

Tesettür giyim kombinlerinde, şıklık, diğer bütün stillerde olduğu gibi doğru parçaları birleştirmeyi gerektirir. Tunik, çoğu zaman pantalon veya uzunluğuna bağlı olarak taytlarla kullanılsa da arkadan yırtmaçlı uzun etekle kombin edildiği zaman da şık bir görüntü oluşturabilir.

Kapalı kadınlar için, hem rahat hem de zerafet sağlayan bu tunikleri, değişik aksesuarlarla da kombin ederek kullanabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Her mevsimde en çok tercih edilen tesettür giysisi olan tunikler için en doğru adres ModaSena, kombin konusunda da, sitesindeki örnek resimleriyle size yardımcı olur.

Dört mevsimin kıyafeti:

Tesettür giyim kışın çok rahat kullanılır ancak yazın sıcaklarında doğru kumaşlardan üretilmemiş olduğu takdirde giyen için sıkıntı oluşturur. Örneğin tunik, tesettür giyimin vazgeçilmez bir parçası olarak, kışın kalın kumaşlardan üretildiği gibi, yazın da serin tutan ve döküntülü kumaşlardan dikilmelidir. Tenin hava alabilmesi ve nemin kumaştan nüfuzu için önemli olan bu detaylar, kaliteyi de beraberinde getirecektir.

Tesettür giyim de bir marka haline dönüşen ModaSena; değişik tasarımları ve her zevke hitap eden tunikleriyle, bu detyalara da önem vererek üretim yapmakta ve ar-ge çalışmaları kapsamında her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Gençlere sportif tunikler:

Kapalı genç kızların tercih edebileceği tesettür giyimleri arasında tunik olsa da, tarz olarak daha çok sportif ağırlıklıdır. Her ne kadar kot pantolonla kombine edilse de, pastel renkler ya da klasik modellerde ki tunikler, biraz daha orta yaşlı bayanlara hitap etmektedir. Bu bağlamda da, canlı renkler veya denim kumaşlardan üretilen tunik modelleriyle ModaSena genç kızların tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Her yaş grubuna göre farklı modeller sunarak, sektöründe çeşitlilik konusunda lider bir marka haline gelmiştir.